Kilka słów o mnie

Dzień dobry, nazywam się Krzysztof Małyska.

Tworzenie wizerunku
Moja praca polega między innymi na tworzeniu dobrego wizerunku osoby lub organizacji. Czasem również gaszę pożary wizerunkowe lub minimalizuję ich skutki. I nie chodzi tutaj o wyręczanie lub podważanie rzeczników prasowych, specjalistów ds. PR, bądź innych tego typu osób. Mam na myśli świeże, a przede wszystkim obiektywne i pozbawione pracowniczej emocji spojrzenie na problem.

Szkolenia, wykłady
Wystąpienia publiczne, zachowanie się przed publicznością, radzenie sobie ze stresem w studiu telewizyjnym lub radiowym, problemy w komunikowaniu się, podstawy propagandy to tylko niektóre z tematów, jakie pojawiają się podczas moich szkoleń.

Z mojej pomocy korzystają m.in. menadżerowie, samorządowcy i politycy (w tym posłowie i senatorowie, sekretarze stanu w ministerstwach), sędziowie, uczniowie, studenci, nauczyciele, rzecznicy prasowi, propagandyści.
  • Chcesz, abym poprowadził wykład lub szkolenie? Daj mi znać.

Mentoring
Tak jak napisałem na początku - nie wchodzę w kompetencje pracowników i zespołów. Można mieć najlepszy i świetnie zgrany zespół, ale czasem potrzebne jest bezemocjonalne, a więc obiektywne spojrzenie na planowane lub już istniejące działania. Tutaj wchodzi w grę tzw. mentoring wizerunkowy, a więc regularne spotkania, podczas których omawiamy i nadajemy odpowiedni kształt działaniom wizerunkowym.

Dyskrecja
Moja pracy polega w głównej mierze na dyskrecji. Niewiele osób chce się chwalić tym, że ma kogoś do pomocy. Ba, często sytuacja wymaga aby wszelkie działania nigdy nie ujrzały światła dziennego. Zwłaszcza wtedy, gdy np. dana osoba przygotowuje się do startu w wyborach, przesłuchania przed komisją śledczą, bądź innym gremium.
Dyskrecja to podstawa mojej pracy.

Naukowo
Jestem w trakcie pisania pracy doktorskiej w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Temat jest bardzo ciekawy i na czasie. Dotyka w równym stopniu media elektroniczne, obronność państwa, jak i totalitaryzmy. Mieszanka wybuchowa, ale pod bezpiecznym nadzorem. Jestem przekonany, że przyniesie wiele korzyści.

Prywatnie
Mąż, ojciec i przyjaciel. Oddany bezgranicznie i bezwarunkowo. Cenię szczerość i lojalność. Interesuję się psychologią, propagandą i wywieraniem wpływu na ludzi.